Zadzwoń i zamów

512 49 12 06

gg 20324669 20324669

Magnetodisk Car

na fotel samochodowy

Nasza cena: 49,00 zł
stara cena: 149,00 zł
oszczędzasz: 100,00 zł
Powyżej 100zł kupisz na raty!
Derma Seta 

MagnetodiskCar
MASAŻER Z MAGNESAMI - NA FOTEL SAMOCHODOWY
hit cenowy
 
Magnetodisk car

Wyposażony w unikalny system magnesów oraz masażerów redukuje napięcie mięśni i zapewnia optymalny komfort nawet podczas długich podróży.

Dłuższa jazda samochodem z reguły powoduje bóle kręgosłupa oraz wywyołuje dekoncentrację z powodu braku komfortu. Kręgosłup podczas jazdy narażony jest na ciągłe zakłócenia równowagi oraz napięcia.

Dodatkowo jazda nie pozwala na pełen komfort oparcia stóp na podłodze, stąd kręgosłup jest poddany znacznie większym naciskom niż podczas zwykłego siedzenia na krześle.

Kilkuminutowe przerwy w podróży, szybki spacer i rozciągnięcie ciała tylko na chwilę poprawiają samopoczucie. Bóle powracają podczas jazdy i powodują jeszcze większy dyskomfort oraz zmęczenie. Z czasem kierowcy coraz trudniej swobodnie poruszać rękami i nogami.

magnetodisk car

Magnetodisk Car masuje mięśnie w obszarze kręgosłupa. Wytworzone w ten sposób ciepło poprawia krążenie krwi i zmniejsza napięcie mięśni łagodząc ból. Magnetodisk Car skutecznie zmniejsza zmęczenie podczas podróżowania, jazda staje się bardziej komfortowa.

Magnetodisk Car stosować mogą zarówno kierowcy jak i pasażerowie, idealny podczas długich podróży samochode, autobusem czy pociągiem.

Magnetodiskcar Pasuje do wszystkich foteli samochodowych.

ZALETY:

  • zwalcza stres, rozluźnia mięśnie, działa relaksująco
  • komfortowa i ergonomiczna jazda samochodem
  • eliminowanie bólu pleców, kręgosłupa, barków i karku spowodowany wibracjami, oraz długotrwałym siedzeniem w jednej pozycji
  • masaż mięśni przykręgosłupowych podczas jazdy
  • wstrząsy przenoszone z podwozia samochodu nie wywołują mikrourazów kręgów
  • zapobieganie garbieniu się podczas jazdy
  • stymulacja niewielkich zmian pozycji ciała podczas jazdy

 

 
 

 
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
 

Płatności
Copyright © 2017   e-telezakupy.pl