Zadzwoń i zamów

512 49 12 06

gg 20324669 20324669

Shake Weight

Ruchomy ciężarek

Nasza cena: 99,00 zł
stara cena: 129,00 zł
oszczędzasz: 30,00 zł
Powyżej 100zł kupisz na raty!

Shake Weight - hantel dla kobiet SHAKE WEIGHT - IDEALNY PREZENT DLA AKTYWNYCH MĘŻCZYZN I KOBIET 

 

Przyrząd Shake Weight oparty jest na nowatorskiej technologii ćwiczeń zwanej Dynamiczną Inercją, która zwiększa aktywność mięśni górnych partii ciała o ponad 300% w porównaniu do tradycyjnych ciężarów. Jego specyficzny ruch sprawia, że przyrząd Shake Weight jest pierwszym produktem tego typu, zaprojektowanym specjalnie, aby pomóc osiągnąć mocne, wyrzeźbione ramiona, jednocześnie eliminując zwiotczałą, obwisłą skórę.

Metoda Dynamicznej Inercji ma za zadanie pracę nad ramionami, barkami i klatką piersiową w całkowicie nowy sposób – nieustannie angażuje ona mięśnie, co skutkuje zwiększoną aktywnością mięśni górnych partii ciała nawet o 300% w porównaniu z tradycyjnymi wolnymi ciężarami.

Jest to rezultat wyjątkowego ruchu przyrządu, skurczu izometrycznego całej górnej części ciała, który powstaje w trakcie stosowania przyrządu Shake Weight i błyskawicznego tempa zmęczenia mięśni ze względu na ten unikalny ruch.

Przyrząd Shake Weight nie potrzebuje żadnego źródła zasilania ; jest to urządzenie mechaniczne, które należy przemieszczać po równej powierzchni do tyłu i naprzód po około 7,5 cm w każdym kierunku. 


JAK UŻYWAĆ PRZYRZĄDU:

  • Aby zapobiec urazom, podczas ćwiczeń zawsze trzymaj przyrząd Shake Weight oddalony o przynajmniej 15 cm od swojej twarzy.
  • Po prostu złap oburącz przyrząd Shake Weight, zablokuj nadgarstek i poruszaj przyrządem Shake Weight do przodu i do tyłu po równej powierzchni, około 7,5 cm w każdym kierunku.
  • Chwyć przyrząd oburącz, przyciągnij łokcie do ciała i zaciśnij mięśnie górnej części Twojego ciała.
  • Im szybciej będziesz poruszać przyrządem, tym intensywniejszy będzie Twój trening.

Shake Weight - hantel dla kobiet
 

Korzyści:

  • Szybkie rezultaty – zaledwie 6 minut dziennie 300% więcej aktywności mięśni w porównaniu z tradycyjnymi ciężarkami
  • Nowa technologia ćwiczeń – Dynamiczna Inercja
  • Przyjemny i łatwy w użyciu
  • Silne i wyrzeźbione ramiona i barki
Płatności
Copyright © 2017   e-telezakupy.pl