Zadzwoń i zamów

512 49 12 06

gg 20324669 20324669

Sushi Maker

Sushi Maker - Perfect Roll

Nasza cena: 29,00 zł
stara cena: 40,00 zł
oszczędzasz: 11,00 zł
Powyżej 100zł kupisz na raty!

  SUSHI MAKER – Perfekt Roll 

Urządzenie do zwijania sushi.

Japończycy są narodem długowiecznym. Średnia długość życia w Japonii jest najwyższa na świecie. W 2007 roku wynosiła 82,8 lata, przy czym mężczyźni żyli 79,2 lat, a kobiety 86,0. Nic dziwnego, skoro ich dieta uznawana jest za najzdrowszą na świecie. Jest niskokaloryczna, uboga 
w cholesterol i tłuszcze. 

Mieszkańcy Japonii żywią się głównie ryżem, surowymi rybami, warzywami i prawie w ogóle nie używają soli. Ten typ diety nie tylko zmniejsza ryzyko wielu chorób, ale takaż sprzyja zachowaniu szczupłej sylwetki.

Sushi od kilku lat staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Nie tylko otwiera się coraz więcej restauracji serwujących to japońskie danie, ale również coraz więcej Polaków przygotowuje je sobie samodzielnie w domach. Niestety estetyczne przygotowanie sushi, to pracochłonne wyzwanie.

Aby ułatwić życie wszystkim amatorom sushi, powstał prosty oraz szybki w obsłudze PERFECT ROLL – SUSHI. Dzięki niemu bez trudu w kilka chwil przygotujesz idealne za każdym razem sushi, które zachwyci wszystkich gości, a Ty będziesz postrzegany jako prawdziwy Mistrz sushi.

Instrukcja obsługi
Należy umieścić listek nori do shushi makera. Na niego należy nałożyć przygotowany ryż, ryby i inne dodatki, pociągnąć i gotowe!

Zalety produkty:

·  niewielki rozmiar

·  wysoka jakość wykonania

·  szybkie i łatwe mycie (można również w zmywarce)

·  praktyczny i łatwy w obsłudze

·  szybkie i dokładne zwijanie

Wymiary:

·  długość - 18,5 cm

·  szerokość - 7,8 cm

·  wysokość - 6,2 cm  

 

Płatności
Copyright © 2017   e-telezakupy.pl