Zadzwoń i zamów

512 49 12 06

gg 20324669 20324669

Szelki dla dzieci

do nauki chodzenia

Nasza cena: 24,00 zł
stara cena: 89,00 zł
oszczędzasz: 65,00 zł
Powyżej 100zł kupisz na raty!

SZELKI DO NAUKI CHODZENIA - chodzik dla DZIECKA szelki do nauki chodzenia

Początki chodzenia są niezwykle trudne: trzeba przecież stanąć samodzielnie na nogach, złapać równowagę . Przygotujcie się na to, że teraz wasze życie zdominują piesze wędrówki na dalekie spacery. Przez parę miesięcy malec będzie potrzebował wsparcia. Dla rodzica oznacza to trwanie w pozycji wyjątkowo niewygodnej, z pochylonymi plecami, przykurczoną szyją i szeroko rozstawionymi nogami. W takiej pozycji łatwo nabawić się na stałe kłopotów z kręgosłupem. Unikaj prowadzania go za rączki. Warto zainwestować w szelki by odciążyć plecy, Prowadzenie na nich dziecka pozwoli odciążyć obolałe plecy.
Szelki posiadają mocowanie w pasie i w kroku, a nie tylko pod paszkami. Uniemożliwiają przesuwanie ich w górę lub na boki dzięki czemu zabezpieczają dziecko przed upadkiem , czy przed wysunięciem się z szelek. Proste w użyciu, nie krępują ruchów dziecka. Szelki bardzo proste w użyciu zaprojektowane są w taki sposób, aby nie krępowały ruchów dziecka , a opiekunowi pozwalały na wyprostowaną postawę, bez konieczności pochylania się, czy ciągłego asekurowania dziecka podczas nauki chodzenia.

szelki do chodzenia

Tego typu szelki otrzymały pozytywną opinię lekarzy ortopedów , podczas spacerów w nich , unika się nadwyrężeń rąk u dziecka, jak również dba się o prawidłowy rozwój kręgosłupa. Szelki wykonane są z estetycznych , bardzo trwałych materiałów. Można prać ręcznie.
Dla dzieci od 6 do 14 miesiąca życia

dla dzieci szelki do chodzenia
 
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
 

Płatności
Copyright © 2017   e-telezakupy.pl